Тематичний тиждень української мови та писемності.
Пам’ятка для батьків на період осінніх канікул.
Шановні батьки!
1.Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху ( особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Дуже важливо, щоб дитина не тільки запам'ятовувала, але й добре зрозуміла, що виконувати Правила дорожнього руху потрібно завжди і скрізь. Кращий спосіб навчання - це власний приклад у виконанні «дорожньої азбуки». Своєчасне прищеплення дитині навичок дотримання Правил дорожнього руху дозволить запобігти нещасних випадків на дорогах, зберегти найдорожче - життя і здоров'я.
2.Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. (Після 21. 00).
3.Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).
4.Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування дитини (особливо це стосується вживання грибів).
5.Пам'ятайте про проблеми, які стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв'язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них).
6.Зверніть увагу на небезпеку поширення застудних захворювань та грипу в осінній період.
7.Не залишайте дітей без нагляду!
8.Не дозволяйте дітям гратися і кататися на ставках та річці.
9.Пояснюйте дітям, чому небезпечно грати в рогатки, стріляти з самопала, кидати ніж у ціль.
10.Попереджуйте самостійне перебування дітей біля річки і в лісі.
11.Ліки, отрутохімікати, пальне, тримайте під замком.
12.Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб нежданна мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Під час канікул відповідальність за життя та здоров'я дітей несуть батьки!
14.10
Колектив та учні Сатиївського ліцею вітають всіх зі святом 1 вересня!Здоров'я та добра нам усім!В гарну пору в добру путь!
https://drive.google.com/file/d/1eX7AZtq_aZSOB8PDZmxUgE6ogFZ2KBeM/view?usp=sharing
https://www.facebook.com/iruskakunditska/videos/2639725329633644
https://www.facebook.com/100022959312655/videos/697339037708067/
Учнівська рада ліцею вітає З Днем Вишиванки!
Вишиванка - твій генетичний код!
https://www.facebook.com/iruskakunditska/videos/2633046870301490
До 76-х роковин депортації кримських татар було проведено такі заходи: класні керівники початкових класів провели бесіди; вчитель історії провела учнівську конференцію; до уваги учнів 7-11 класів було запропоновано онлайн-перегляд фільму "Хайтарма" (обговорення після перегляду в соціальних мережах).
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
Подія, яка невідворотно змінила хід історії і наслідки якої ми усі відчуваємо досі. Катастрофа на Чорнобильській АЕС поставила під загрозу життя цілих поколінь.
Усього 46 хвилин пройшло від початку експерименту до вибуху на четвертому реакторі, – незворотної трагедії, свідком та жертвою якої стала значна частина світу. Навіть за такий короткий час може відбутися драматична зміна історії. Катастрофа забруднила радіацією мільйони гектарів лісів, водойм і земель, перетворила місця мирного життя на зону відчуження. Вона безпосередньо вразила здоров’я майже двох мільйонів людей, забрала життя тисяч тих, хто приборкував її шаленство. Сьогодні, у міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи, ми молитовно вшановуємо їхню пам’ять.
Ця трагедія – не просто сумна сторінка чи спомин в історії цілого людства. Це тривожна пересторога, що сповіщає нам, якою згубною може бути діяльність людини, що нехтує найвищим даром – життям. «Ангел Чорнобиля, що сурмить», оповідає нам про те лихо. Цей меморіал, вилитий з металу та горя, пронизливо нагадує усім нам, що людству не варто більше допускати руйнувань, забувши про Бога і вірячи у примарне всесилля людини. Це попередження цілому людству, яке намагалося заволодіти потужністю атомної енергії і ламає собі крила, занадто високо злетівши у своїх амбіціях та ілюзії вседозволеності. Ціна за це – обірвані життя. Тисячі українських сімей бережуть спогади про рідних, які поїхали ліквідовувати наслідки вибуху і втратили там здоров‘я, а частина – життя. У їхніх зболених душах – безліч питань до несправедливого і невимовного горя, яке спричинили, зокрема, і людська безвідповідальність та халатність. Не лише полум’я і радіація зруйнували людські долі, адже рушійною силою катастрофи стали брехня і покривання злочину тими, хто знав правду та приховував її від інших.
Нехай жертва героїв, що віддали свої здоров’я і життя заради ліквідації страшних наслідків аварії та заради нашого майбутнього, не буде марною. Спільне горе стирає уявні межі і відмінності між нами та повертає до усвідомлення того, що необхідно цінувати і оберігати даровані нам Богом життя і здоров’я, природу, чисте повітря, небо і воду. Повторювати ці помилки ми не маємо права. Сьогодні духовенство і вірні Православної Церкви України моляться про спокій душ героїв, яких забрала Чорнобильська трагедія, та за здоров‘я ліквідаторів і постраждалих. Нехай Господь надихає кожну людину бути мудрим та відповідальним, щоби оберігати та плекати життя на всій планеті.
У Шевченківські дні учні 5-10 класів також були активними та долучилися до конкурсу читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській " та конкурсу газет та малюнків "Наш Шевченко ". Всі молодці !!!
День четвертий.Мовний.Конкурс читців-декламаторів"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській "( 1-4кл.)Створення лепбуку "Вічний Кобзар".Всі молодці!
День другий. День творчості.
Презентація виробів" Про що розповідає нам весна?"(1-4 класи).
Природнича вікторина"Весна днем красна"(1-2 класи).
Розгадування ребусів, кросвордів, загадок у грі" Вальс квітів"( 3 клас).
Всі молодці!
День перший. День моєї країни.
Інтелектуальна вікторина " З Україною в серці"( 3- 4 класи).
Вікторина "У світі казок" ( 1-2 класи).
Всі молодці!
26.02
Учень 9 класу Сатиївського ліцею Поліщук Роман взяв участь у конкурсі читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській ", що відбувся у Варковицькій гімназії. Юні обдарування не просто змагалися у майстерності декламування, а всім серцем прагнули донести безсмертне Слово Кобзаря до слухачів.
Протягом тижня проводилися різноманітні заходи: розгадування кросвордів, ребусів,приймали участь у виставці математичних газет та малюнків.Діти презентували звіти проектних робіт у формі інформаційних бюлетенів. Учні 8 класу проходили інтернет-олімпіаду "Безпечний інтернет" на освітньому онлайн-порталі "На урок", де отримали дипломи учасників та ІІІ ступеня. Серед учнів проходив конкурс "Paint-майстрів", де учні створювали емблему закладу. Учні початкових класів дивились мультфільми "Казка про золоті правила безпечного інтернету" , "Найжахливіший тиждень Петрика", "Казка про інтернет". Дякую всіх за участь.
Для Колесник Марії Петрівни, 2008 р.н., учнями Сатиївського ліцею, батьками і педагогічними працівниками було зібрано та передано 3495 грн.
Дякуємо всім за розуміння і фінансову підтримку.
Учителями мистецтва та музики було проведено різноманітні мистецькі заходи, спрямовані на формування духовних, моральних, громадянських, естетичних якостей школярів. Протягом Тижня було проведено відкритий мікрофон з теми «Мистецтво для мене це…»(вчитель музики Альонова О.Б.) ігри , гру «Музична сніжка»» (початкові класи, вчитель Альонова О.Б.);вікторину «Подорож у мистецтво» (8-10 класи , вчитель Юхимчук К.В.),та майстер клас з ресурсного малювання (5-7 класи вчитель образотворчого мистецтва Ольшевська С.А. та практичний психолог ), виставку дитячих стінгазет «У світі мистецтва»(учні ліцею, вчителі мистецтва). Протягом проведення тижня мистецтва учні ліцею були активними учасниками усіх запланованих заходів.
102 роки бою під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.
2.10.19р. у бібліотеці Сатиївської ЗОШ I-III ступенів учні 5 класу створили колаж «Бібліотека майбутнього»,а 29.10.19р. проведено вікторину з учнями 6 класу на тему «Мої улюблені письменники». Протягом місячника діяла акція «Подаруй книгу бібліотеці».
16.10.2019 р. на території сільської ради с. Сатиїв відбулася благодійна акція "Осінні смаколики" в підтримку онкохворої дитини, жительки с. Тараканів Щетиніни Іванни. Щиро дякуємо за підтримку і організацію батьків, дітей, педагогічний персонал і простих, небайдужих людей.
Загальна сума зібраних коштів 4681 грн. Учнівське самоврядування школи.
8.10.19 у бібліотеці Сатиївської ЗОШ I-III ступенів було проведено бібліотечне заняття з учнями 4 класу на тему « Каталоги і картотеки – ваші вірні помічники»
В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у бібліотеці Сатиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів місячник розпочався книжковою виставкою – переглядом « Нові надходження»
Вже стало традицією у школі проводити кольорові дні. Цього року започаткувалась традиція проводити кольоровий тиждень. Перший тиждень - колір зелений
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. На урочистому зібранні звучали привітання на адресу учнів і вчителів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!